Güncel

APEK Bolu Satış Mağazası, düzenlenen törenle açıldı.

APEK Bolu Satış Mağazası’nın açılışına Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Sebahattin Karasakal, katıldı. Açılış kurdelesi ‘Hayırlı-uğurlu olsun’ temennisiyle kesildi.     18 SATIŞ MAĞAZASI Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK)..

APEK Bolu Satış Mağazası, düzenlenen törenle açıldı.

APEK Bolu Satış Mağazası’nın açılışına Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Sebahattin Karasakal, katıldı. Açılış kurdelesi ‘Hayırlı-uğurlu olsun’ temennisiyle kesildi.

 

 

18 SATIŞ MAĞAZASI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Sebahattin Karasakal yaptığı konuşmada, “Mağazamız 33 yıl önce Bolu bölgesinde ortaklarına hizmet amaçlı kurulan en eski satış mağazalarımızdan biri. Kooperatifimiz Bolu ilimiz dahil, 6 ilde ve 18 satış mağazasıyla Marmara Bölgesi’nde tarımsal faaliyetlerine en etkin bir şekilde devam eden önemli kooperatiflerden biridir. Yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz 16 yıldan bu yana kooperatifimize 11 adet satış mağazası kazandırdık, mısır kurutma tesisini hizmetinize sunduk. Ayrıca tohumluk temizleme tesisi ve toprak ve su tahlil laboratuvarımızı hizmetinize sunduk. Bu hizmetlerimizi sizlerden aldığımız güç ve destek ile yaptık” dedi.

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

Kabasakal, “Her yıl ortalama ortaklarımızdan 15 bin ton dane mısırı ve 15 bin ton daneli mısır silajı almaktayız. Yıllık bin ton tohumluk buğday, arpa ve tiritikale üretimi yapıyoruz. Toprak Tahlil Laboratuarımız’da yıllık 10 bin adet toprak ve su numunesini tahlil yaparak sizlere hizmet sunuyoruz. Mağazamız faaliyet sahamızda 3 bin 130 ortağımıza her türlü tarımsal hizmeti vermektedir. İnşallah yeni yerimizde de hizmet çeşitliliğimizi daha da arttırarak sizlere daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bolu Bölgemiz ağırlıkla yetiştirdiği hububat, patates, ayçiçeği ve son yıllarda da mısır üretimiyle ülkemiz tarımsal üretimin önemli illerinden biri olmuştur. Bu inşaatın yapılmasında emeği geçen başta KareCan İnşaat ve çalışanlarına çok teşekkür ederim, ellerine emeklerine sağlık diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL