Genel

Antalya’da ki Şanlıurfalılar toplantıda buluştu

Şanlıurfalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin tanıtım toplantısı gerçekleşti. Antalya’daki Şanlıurfalıların birlik ve beraberliğini sağlamak, sosyal ve kültürel açıdan çeşitli etkinlikler düzenlemek, ihtiyacı olanlara yardım etmek ve destek olmak gibi pek..

Antalya’da ki Şanlıurfalılar toplantıda buluştu

Şanlıurfalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Antalya’daki Şanlıurfalıların birlik ve beraberliğini sağlamak, sosyal ve kültürel açıdan çeşitli etkinlikler düzenlemek, ihtiyacı olanlara yardım etmek ve destek olmak gibi pek çok güzel hizmet yapmak amacıyla kurulan Şanlıurfalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tanışma toplantısı Mehmet Uymaz başkanlığında Kervan Urfa Sofrası Restaurant’ta gerçekleşti. Dernek Başkanı Mehmet Uymaz toplantıda yaptığı açıklamada ‘’Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve Antalya’daki Şanlıurfalı hemşerilerimizin seslerinin daha gür çıkmasını sağlamak amacıyla kurmayı planladığımız derneğimizin temelini atmış bulunmaktayız. Düzenlediğimiz toplantımıza şeref verip katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim ‘’ ifadelerini kullandı.

ANTSEVAK Vakfı Güzel Sanatlardan ve Etkinliklerden Sorumlu Genel Koordinatör ,Tarafsız Yerel Gazeteciler Dernegi Akdeniz Bölge Başkan yardımcısı, Küresel Medya Derneği Antalya il temsilcisi Mahmut Elma.
Haber; Rabihan Aktaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL