Magazin

Anne Nuray Okşit’ten kızları Sinem ve Rana’ya sürpriz doğum günü…

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi, Örnek Mobilya Müdiresi, Sira Kafe İşletmecisi Nuray Okşit; 20 yaşına giren Üniversite birinci Sınıf Ebelik ve Diş Teknikeri Öğrencisi olan büyük..

Anne Nuray Okşit’ten kızları Sinem ve Rana’ya sürpriz doğum günü…

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi, Örnek Mobilya Müdiresi, Sira Kafe İşletmecisi Nuray Okşit; 20 yaşına giren Üniversite birinci Sınıf Ebelik ve Diş Teknikeri Öğrencisi olan büyük kızı Sinem ile 15 yaşına giren Lise birinci sınıf Grafik ve Fotoğraf Tasarım Bölğm Öğrencisi olan küçük kızı Rana için sürpriz bir doğum günü düzenledi.

Gölyaka İlçesi’nde Sira Kafe işleten 10 elinde 10 marifet bulunan, hayırseverliği ile gönüllere taht kuran, Düzce’nin sevilen ve başarılı girişimci kadınlarından Nuray Okşit; güzeller güzeli kızları Sinem ve Rana için sürpriz doğum günü düzenledi.

Evlat bizi anlatır
Anne Nuray Okşit, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımında; “Evlat huzurdur, neşedir, çocukluğunuzdur, eşsizdir yeri dolmaz bir lütuftur. İyiki doğdun güzel kızım iyiki varsın dilerim. Rabbim size iyi insanlar olmayı iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin gülen yüzünüz hiç solmasın. Hiç bir şeye üzülmeyin hayatın size en büyük armağanı olan evlatlarınıza sarılın ve hep şükredin…” diyerek, duygularını dile getirdi…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL