Eğitim

Anka Koleji 1. sınıf öğrencileri ilk Trafik eğitimini aldı

Anka Koleji 1. Sınıf öğrencileri Erenler Trafik Park’ta eğitim aldı. Okul dışı ilk etkinliğini gerçekleştiren miniklerin heyecanı görülmeye değerdi. SAKARYA EMNİYETİ TRAFİK ŞUBESİ DESTEKLEDİ Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi..

Anka Koleji 1. sınıf öğrencileri ilk Trafik eğitimini aldı

Anka Koleji 1. Sınıf öğrencileri Erenler Trafik Park’ta eğitim aldı. Okul dışı ilk etkinliğini gerçekleştiren miniklerin heyecanı görülmeye değerdi.

SAKARYA EMNİYETİ TRAFİK ŞUBESİ DESTEKLEDİ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi Erenler Trafik Park’ta eğitime destek verdi, öğrencilere Trafik Şubesinde görevli emniyet personeli Mehmet Nalbant trafik kuralları, alt geçit, üst geçit, ışıklar, yaya geçiti, yaya ve taşıt bilgileri ile ilgili bilgiler verdi.

ERENLER BELEDİYESİ ANKALI MİNİKLERİ AĞIRLADI

Anka Koleji 1. Sınıf öğrencilerini Erenler Belediyesi Trafik Park personeli karşıladı, uzman trafik eğitmenleri miniklerimize eşlik ederek miniklerimizin parkın tüm olanaklarından yararlanmasını sağladılar. Yaya ve araç eğitimini uygulamalı alan öğrencilere emniyet mensubu Mehmet Nalbant ve Trafik Park personeli eğitim sonrası hediyeler verdi.

ANKA İLKOKULU FARKINI ORTAYA KOYDU

Anka Koleji İlkokulu öğretmenleri ve okul yönetimi haftasına ve konularına göre öğrencilerine her alanda uygulamalı eğitim verme konusunda etkinlikler düzenliyor. Geçtiğimiz hafta Hayvanları Koruma Günü’nde 2 ve 3. sınıflar ile yardım kampanyası düzenleyen okulumuz, gelen yardımları öğrenciler ve öğretmenler ile Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek teslim etmişti. Ayrıca burada veteriner hekimlerden eğitim almışlardı. Bu hafta da Emniyet ve Erenler Belediyesinin katkıları ile ilkokul 1. sınıflara Erenler Trafik Park’ta uzmanlardan eğitim almalarını sağladı.

ANKALI 1LER 1. OLDU.

Sınıf öğretmenleri Zehra KAPLAN, Sevilay Unzile OĞUZ ve Sevgi DEMİR’in öğrencilere eşlik ettiği Erenler Trafik Park’taki eğitimde öğrencilerin tamamı almış oldukları eğitimleri başarı ile uygulayarak 1. oldular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL