Spor

Anadolu Güneşi Sakaryaspor yeniden doğacak

Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, Sakaryaspor’a Play Off müsabakaları öncesi Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’yi ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. PLAY OFF..

Anadolu Güneşi Sakaryaspor yeniden doğacak

Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, Sakaryaspor’a Play Off müsabakaları öncesi Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’yi ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

PLAY OFF ÖNCESİ MORAL ZİYARETİ

Misli.com 2.Liginde mücadele eden Sakaryaspor’un sağlık sponsoru olan Özel Medar Hastanesi Sakarya’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, yeşil siyahlıların Başkanı Cevat Ekşi’yi Rüstemler Tesislerinde ziyaret ederek Play Off müsabakaları öncesinde başarı diledi. Ziyarete Op. Dr. Köse ile birlikte Özel Medar Hastanesi Sakarya İdari Direktörü Yük. Müh. Bahadır Gündüz, Uzm. Dr. Aydın Sarı, Ortopedi Bölümü hekimleri Prof. Dr. Mustafa Uysal  Op.Dr.  Tolga Kaplan Op. Dr. İslam çalışkan, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Erol Uluşan ve Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Dilek Arslanbüken’de katıldı. Ziyarette Sakaryaspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt ile futbolculara baklava ikram edildi.

SAĞLIK SPONSORU OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ

Ziyarette konuşan Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “Şehrimizin en büyük markası ve gururu olan Sakaryaspor’umuzun sağlık sponsoru olmaktan büyük onur duyuyoruz. İnşallah oyuncularımız Play Off müsabakalarından da alınlarının akı ile çıkarak kupayı şehrimize getireceklerdir. Anadolu Güneşi Sakaryaspor, bu yıl hak ettiği liglere olan yolculuğuna başlayacaktır. Ligde oynadığımız maçlar sonunda Play Off’lara katılmayı hak eden takımımız, son birkaç yıldır yaşadıkları talihsizlikleri bu sene aşacak güçtedir. Bizler takımızın arkasındayız. Biz Sakaryaspor’umuza inanıyoruz. O sene bu sene. Anadolu Güneşi yeniden doğacak, Sakaryaspor şanlı tarihine yakışan bir Play Off turu ile Sakarya’yı sevince boğacaktır” dedi. Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ise, Özel Medar Hastanesi Sakarya’nın ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL