Güncel

Anadolu Gençlik Derneği’nde Başkan Değişimi

2019 yılı Mayıs ayından bu zamana AGD Sakarya İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ali Ahmet Çelik görevini daha önce Anadolu Gençlik Derneği’nde Adapazarı İlçe Başkanlığı ve İl Teşkilatlanma Başkanlığı gibi..

Anadolu Gençlik Derneği’nde Başkan Değişimi

2019 yılı Mayıs ayından bu zamana AGD Sakarya İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ali Ahmet Çelik görevini daha önce Anadolu Gençlik Derneği’nde Adapazarı İlçe Başkanlığı ve İl Teşkilatlanma Başkanlığı gibi çeşitli kademelerde görev yapan Celal Aydın’a devretti.

2019 yılı Mayıs ayından bu zamana AGD Sakarya İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ali Ahmet Çelik görevini daha önce Anadolu Gençlik Derneği’nde Adapazarı İlçe Başkanlığı ve İl Teşkilatlanma Başkanlığı gibi çeşitli kademelerde görev yapan Celal Aydın’a devretti. Bir süredir AGD Genel Merkezinde başkanlık seçimi ile ilgili istişareler yapıldığı biliniyordu. İstişare sonucunda başkan olarak seçilen Celal Aydın Genel Merkez’e davet edilerek yeni görevi tebliğ edildi.

Geçtiğimiz günlerde Bölgesel, Şube Sorumluları ve Şube Başkanları toplantısının ikincisi Şube Teşkilat, Üniversite, Lise ve Ortaokullar komisyon başkanlarının katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti. Programda Eski başkan Ali Ahmet Çelik’e bugüne dek yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih TURHAN, yeni görevine atanan Celal Aydın’a yapacağı hayırlı çalışmalarda başarılar diledi.

Görevini Celal Aydın’a devreden Ali Ahmet Çelik yaptığı basın açıklamasında 2019 yılından bu zamana Önce Ahlak ve Maneviyat düsturuyla şuurlu gençler yetiştirmek adına var gücüyle çalıştıklarını belirterek; “Rabbime hamd ediyorum ki, bize bu şerefli görevi 4 yıl boyunca yapmayı nasip eyledi. Görev yaptığımız süre zarfında gerek maddi gerek manevi desteğini bizlerden esirgemeyen çalışma arkadaşlarımdan ve Anadolu Gençlik Derneği üyelerinden, sevenlerinden Allah razı olsun. Daha güzel bir Sakarya için bizlerden yardımlarını esirgemeyen gönlü güzel dostlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Robotik Kodlama atölyesinden Düşünce Okulu’na, Kitap Kahve açılışından okuma grubu çalışmalarına kadar çok geniş bir çerçevede güzel işler yaptık. İnşallah bundan sonra bu hayırlı çalışmalara hız kesmeden devam edilecek. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı teslim ettiğim Celal Aydın başkanımızın çok daha güzel çalışmalara imza atacağından şüphem yok. Celal başkanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

Yeni başkan Celal Ayın ise yaptığı açıklamada Ali Ahmet Çelik’e teşekkür ederek; “Bayrağı kendisinden devraldığımız Ali Ahmet başkanımızdan Allah razı olsun. Sakarya gençliğine yön verecek birbirinden önemli projeleri hayata geçirdik. İnşallah kendisinden devraldığımız bayrağı çok daha ileri noktalara taşımak için gayret göstereceğiz. Anadolu Gençlik Derneği sistemli ve teşkilatlı çalışan bir yapıya sahiptir. Yeni projelerle Sakarya için çalışma devam edeceğiz. Ali Ahmet başkanımıza teşekkürlerimi sunuyor ve bundan sonraki zamanlarda yapacağımız çalışmalarda Rabbimden kolaylıklar ve yardım diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL