Magazin

“Altın Çilek Ödülleri” Lansmanına ünlüler akın etti

“Altın Çilek Ödülleri” Lansmanına ünlüler akın etti

Mersin’de bu yıl 2. kez düzenlenecek olan Altın Çilek Ödülleri Töreni’nin lansmanı, İstanbul Baltalimanı’ndaki Portaxe’te, birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti.

Saygın Medya Saygın Kurt tarafından, 13 Ekim’de  Divan Mersin ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 2.  Mersin Altın Çilek Ödülleri Töreni öncesi yapılan basın tanıtımına sahne ve televizyon dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Programa ajansımız İstanbul Temsilcisi Oktay Uzun da katılarak yakından takip etti.

Portaxe’te, Lütfü Sapmaz’ın ev sahipliğinde kahvaltı verildi.  Kahvaltıya; Seksenler dizisinin Hilmi’si Deniz Oral, aynı dizinin Kasap Bahtiyar’ı Faruk Sofuoğlu, sunucu Merve Akıncı, ünlü müzik adamı Ahmet Baran, usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan, oyuncu ve sunucu Uğur Aslan, yazar Kahraman Tazeoğlu, yakında çekilecek Bergen filminde Bergen’in eniştesi rolünde izleyeceğimiz başarılı oyuncu Mehmet Kefli, duayen magazinci Oktay İnci, Divan Mersin operasyon müdürü Eren Özkan, usta oyuncu Nuri Alço ve Şafak Sezer’in de rol aldığı, dijital platformda yayınlanacak olan “Anunnakiler” isimli dizide Şeyma rolüyle izleyeceğimiz genç oyuncu Şeyma Baday, duayen fotoğrafçı, gazeteci Yaşar Şenyüz, tiyatro, opera ve seslendirme sanatçısı Ferdi Atuner, Pr, organizatör uzmanı Ece Kurt, LC Haber Ajansı İstanbul temsilcisi Oktay Uzun ve LC haber ajansı yazarlarımızdan ünlü oyuncu-eğitmen  Ebru Çömlekçi katılım sağladı.

Kahvaltı sonrası lansmana katılan ünlü isimlerle tek tek röportaj yapan Şeyma Baday, sempatik tavırları ve başarılı sunuculuğuyla dikkat çekti.

Toplu fotoğraf çekimi sonrası söz alan organizatör Saygın Kurt, yakın bir tarihte, YDA Dalaman Havalimanı desteğiyle, Türkiye’de büyük ses getirecek bir organizasyona imza atacaklarını dile getirdi. Lansmana katılan isimler, 13 Ekim akşamı Divan Mersin’de gerçekleşecek ödül töreninde buluşmak üzere sözleşti.

Ebru ÇÖMLEKÇİ / LC Haber Ajansı / İSTANBUL

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL