Güncel Yaşam

Alice Tiyatro Oyunu çocuklar için Agora Avm’ye geliyor

Agora Alışveriş Merkezi; Ağustos ayında çocuk ziyaretçilerini keyifli organizasyonlarla karşılamaya devam ediyor. 14-15 Ağustos tarihlerinde “Alice Harikalar Diyarında” çocuk tiyatrosu -1.Kat etkinlik alanında 15.00 ve 18.00 seanslarıyla tiyatro severlerle buluşacak…

Alice Tiyatro Oyunu çocuklar için Agora Avm’ye geliyor

Agora Alışveriş Merkezi; Ağustos ayında çocuk ziyaretçilerini keyifli organizasyonlarla karşılamaya devam ediyor. 14-15 Ağustos tarihlerinde “Alice Harikalar Diyarında” çocuk tiyatrosu -1.Kat etkinlik alanında 15.00 ve 18.00 seanslarıyla tiyatro severlerle buluşacak.

Agora Alışveriş Merkezi’nde Çocuklar Alice’in Maceralarına Ortak Olacak!

Çocukların ve ebeveynlerin birlikte keyifli vakit geçirdiği interaktif eğlenceli tiyatrolara yer veren Agora Alışveriş Merkezi; Alice Harikalar Diyarında adlı tiyatro oyununu ilk kez 14-15 Ağustos tarihlerinde -1.kat etkinlik alanında meraklılarıyla buluşturacak. Saat 15.00 ve 18.00 ‘da 2 seans olarak gerçekleştirilecek tiyatro oyununda; Alice, bir tavşan deliğinden geçerek girdiği fantastik dünyada başından geçen hikayeleri anlatacak. Bu hikayeler yolu ile yetişkinlerin dünyasının, saf ve temiz bir çocuğun gözünden ne kadar farklı göründüğünü gözler önüne serecek.

Agora Alışveriş Merkezi, 14-15 Ağustos tarihlerinde masalsı, eğlenceli ve fantastik bir dünya üzerine kurulmuş “Alice Harikalar Diyarında” tiyatro oyununa 4 yaş ve üzeri minikleri davet ediyor.

Agora Çocuk Kulübü Ağustos Ayında da Çok Eğlenceli!

Çocuklar için eğlendirirken öğreten etkinlikler ile Cumartesi ve Pazar günleri 14.00-19.00 saatleri arasında 1. katta minikler ile buluşmaya devam ediyor. 13 Ağustos Cuma Enstrüman Baskı, 14 Ağustos Cumartesi Mandala Boyama, 15 Ağustos Pazar Ahşap Tasarımı, 20 Ağustos Cuma Blok Maket Tasarımı, 21 Ağustos Cumartesi Akıl Oyunları, 22 Ağustos Pazar Ahşap Boyama, 27 Ağustos Cuma İp-Şekil Baskı Boyama, 28 Ağustos Cumartesi Maske Tasarımı, 29 Ağustos Pazar Anahtarlık Yapımı ile çocuklar keyifli zaman geçirecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL