Güncel

Ali Dilmen Anadolu Lisesi Fitness Salonu Öğrencilerin Hizmetine Açıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ali Dilmen Anadolu lisesi gençleri ile bir araya gelerek okulda beden eğitimi öğretmenlerinin öncülüğünde yaptırılan fitness salonunu açılışını gerçekleştirirken aynı zamanda öğrencilerin resim..

Ali Dilmen Anadolu Lisesi Fitness Salonu Öğrencilerin Hizmetine Açıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Ali Dilmen Anadolu lisesi gençleri ile bir araya gelerek okulda beden eğitimi öğretmenlerinin öncülüğünde yaptırılan fitness salonunu açılışını gerçekleştirirken aynı zamanda öğrencilerin resim sergilerini de ziyaret etti.


İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı`nın katılımları ile gerçekleştirilen Ali Dilmen Anadolu Lisesi fitness salonunun açılışlarını gerçekleştirirken, okulda öğrencilerin resim sergilerine de katılımlarını sağladı. Ziyareti sırasında sınıfları gezerek öğrencilerle meslek seçimleri konusunda önemli tavsiyelerde bulundu. Severek yapacakları ve mutlu olacakları meslekleri seçmelerini öneren İl Milli Eğitim Müdürümüz, okulun Resim Öğretmeni Zehra Betül Cengiz rehberliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan resim sergisini gezdi. Sergideki resimleri yakından inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, Öğrencilerin sporla yakından ilgilenmelerinin yanında sanatla alakadar olmalarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

Okulun beden öğretmeninin eşliğinde başlatılan, Erenler Belediyesi, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü katkıları ile yaptırılan fitness salonunda öğrenciler spor yapma imkanına kavuştu.

Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Aksoy, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Duran Yüce Ali Dilmen Anadolu Lisesi Müdürü Ferhan Birlik İşbitiren `in eşlik ettiği ziyarette öğrencilerin spor çalışmalarını izleyen İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı önümüzdeki yıl içinde Ali Dilmen Anadolu Lisesi için spor salonu yapımına öncelik verileceğini de açıklamalarına eklemiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL