Genel

Ali AK; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Sakarya Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmeciliği Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali AK; ‘10 Ocak Gazeteciler Günü‘ için değerlendirmelerde bulunarak yazılı açıklama yaptı. Geçmiş zamana kıyasla haberlere ulaşmanın gelişen teknoloji..

Ali AK; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Sakarya Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmeciliği Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali AK; ‘10 Ocak Gazeteciler Günü‘ için değerlendirmelerde bulunarak yazılı açıklama yaptı.

Geçmiş zamana kıyasla haberlere ulaşmanın gelişen teknoloji sayesinde daha kolay göründüğünü belirten Başkan Ali Ak; gazeteciliğin emek, gayret ve özveri isteyen bir meslek olduğunun altını çizerek şu açıklamalarda bulundu: “Bugün habere ulaşmak teknolojik imkânlar dahilinde daha kolay olsa da, bu durum basın mensuplarının mesleklerine verdikleri emek ve özveri açısından bir şey değiştirmemiştir. Basın mensuplarımız bugün de mesleklerini her türlü şartda ve zamanda icra etmektedirler. Başta ilimizde görev yapan basın mensupları olmak üzere tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Bu önemli mesleğin mensuplarına saygı ve sevgilerimi sunar; çalışma hayatlarında başarılar dilerim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL