Güncel

Akyazı’da Ramazan bir başka güzel

Önemli günlerde düzenlediği etkinliklerle bilinen Akyazı Yunus Emre Camiinde Ramazan Ayı bir başka güzel geçiyor. Cami İmam Hatibi Ramazan Bardi ve cami derneği yöneticilerinin organizasyonunda ilçedeki hayırsever kişi ve kuruluşların..

Akyazı’da Ramazan bir başka güzel

Önemli günlerde düzenlediği etkinliklerle bilinen Akyazı Yunus Emre Camiinde Ramazan Ayı bir başka güzel geçiyor.

Cami İmam Hatibi Ramazan Bardi ve cami derneği yöneticilerinin organizasyonunda ilçedeki hayırsever kişi ve kuruluşların desteğiyle bölge halkına sık sık iftar programları düzenleniyor.

Ramazan ayının manevi ikliminde soğuk ve yağışlı havalarda cami içerisinde, sıcak havalarda cami bahçesinde iftarını açan vatandaşlar birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Rahmet, bereket ve oruç ayında kalabalık iftar sofralarında bir araya gelmelerine öncülük eden Yunus Emre Camisi İmam Hatibi Ramazan Bardi’ye ve dernek yöneticilerine teşekkür eden vatandaşlar kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiği geleneksel iftar programlarının imkanlar dahilinde toplumun her kesiminde yaygınlaşmasının önemine dikkat çektiler.

Akyazı Yunus Emre Camii Derneği yöneticileri iftar programlarının yanısıra hayırseverler aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine erzak yardımının da yapılacağını belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL