Güncel

Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içme suyu

Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin tüm ilçelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinin 4 kilometrelik içme suyu hattı yenilendi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi..

Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içme suyu

Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin tüm ilçelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinin 4 kilometrelik içme suyu hattı yenilendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Akyazı ilçesi Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinde başlattığı çalışmalar kapsamında mahallelere uzun yıllar boyunca hizmet veren ve ekonomik ömrünü tamamlaması nedeniyle yetersiz kalan içmesuyu hattını yeniledi. 4 bin metre uzunluğa sahip hatta devam eden çalışmaların tamamlanması ile birlikte bölgenin her geçen gün artan nüfusu da göz önüne alınarak, içme suyu sorunu uzun yıllar boyunca çözüme kavuşturuldu.

4 bin metrelik hat kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu

Tamamlanan hat ile ilgili yapılan açıklamada, “Akyazı ilçesinde birçok altyapı ve üstyapı hizmetini hayata geçirdik. Devam eden çalışmalarımızın yanı sıra kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz 4 bin metrelik içme suyu hattı ile iki mahallemizi kesintisiz içme suyu ile buluşturduk. Yeni hattın bölgemize hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL