Güncel

AKS: “Sağlık ve huzur dolu bir yıl olsun”

AKS Demirci İnşaat Yapı Dekorasyon Yönetim Kurulu Üyesi Samet Demirci ve Kadir Demirci 2021 yılı için yeni yıl mesajı verdiler. 2020 yılının tüm dünya için alışılmadık şekilde ağır şartlar altında..

AKS: “Sağlık ve huzur dolu bir yıl olsun”

AKS Demirci İnşaat Yapı Dekorasyon Yönetim Kurulu Üyesi Samet Demirci ve Kadir Demirci 2021 yılı için yeni yıl mesajı verdiler.

2020 yılının tüm dünya için alışılmadık şekilde ağır şartlar altında geçtiğini ifade eden Serkan ve Kadir Demirci, 2021 yılının başta ülkemiz olmak üzere yaşanabilir ve sağlıklı olması için dua’cı olduklarını belirterek şu ifadeleri kullandılar: “Herkes için çok zor bir yıldı. Sevdiklerimizi kaybettik. Covid-19 sebebiyle ayrıca sıkıntılar çektik. Eş, dost ve akraba ziyaretleri ile komşuluk ilişkilerimiz sekteye uğradı. Çocuklarımız eğitimlerine ara verdi ve hâlâ sağlıklı bir eğitim aldıkları da söylenemez. Özellikle üretim ve ihracatımız çok olumsuz etkilendi, bir çok sektör yarınlara endişe ile bakmaktan kendini alamıyor. Tüm bu olumsuz şart, koşul ve durumları geride bırakacağımız bir yıl olsun, sevginin, saygı ve hoşgörünün kazanacağı sağlık dolu bir yıl olsun diliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL