Siyaset

Ak Parti’nin kongresine bir tepkide İYİ Partili DOKUMACI’dan

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı dün Ankara’da yapılan AK Parti kongresine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. “Kurallar ve cezalar vatandaşa” Dokumacı: “AK Parti’nin kongresi hayırlı olsun. Ancak yapılış şeklini görünce..

Ak Parti’nin kongresine bir tepkide İYİ Partili DOKUMACI’dan

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı dün Ankara’da yapılan AK Parti kongresine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“Kurallar ve cezalar vatandaşa”
Dokumacı: “AK Parti’nin kongresi hayırlı olsun. Ancak yapılış şeklini görünce insan gerçekten gözlerine inanamıyor. Ya aklımızla dalga geçiliyor ya da korkunç bir rüyadayız. Bunca insanımızı kaybettiğimiz illet virüsün, iktidar partisinin yaptığı il kongreleri sonrası, nasıl arttığı vaka haritaları ile ispatlanmışken, en son Ankara’da yapılan genel kongre ülkede kuralların ve cezaların sadece bazıları için olduğunun resmi olmuştur” diye belirtti.

“Türkiye’nin yükselen umudu İYİ Parti” 
Dokumacı: “Bizde İYİ Parti olarak tüm yöneticilerimiz ve dava arkadaşlarımızın katılabileceği büyük bir kurultay yapmak isterdik.Türkiye’nin yükselen umudu partimizin en iyisini, en kalabalığını yapabileceğinden de kimsenin şüphesi olmasın. Ancak önce insan diyen partimiz açık alanda ve sadece delegelerin katılımı ile yapmıştır kurultayı. Böylece hem insan sağlığına hem hukuka olan saygısını bir kez daha göstermiştir” diye ifade etti.

“Kabulü millete kalmıştır”
Dokumacı: “AK Partili yöneticilere soruyorum; bu virüs yüzünden evladını kaybeden anne, babalara, çocuklara, eşlere ne anlatacaksınız,nasıl yüzlerine bakacaksınız? Dükkanları, işyerleri kapalı evine ekmek götüremez hale gelen esnafımıza ne öne sürüp, dükkanı kapalı tut diyeceksiniz? Şimdi tek yapmanız gereken, yanlış yaptık diyerek milletten özür dilemek, helallik istemektir. Kabulü millete kalmıştır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL