İlçeler Siyaset

AK Parti İstanbul Milletvekili Denizolgun’dan Sapanca ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Sapanca Belediye Başkanını Özcan Özen’i makamında ziyaret etti. Sapanca’ya yapılan hizmetler ve yapılacak projeler hakkında konuşulduğu..

AK Parti İstanbul Milletvekili Denizolgun’dan Sapanca ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Sapanca Belediye Başkanını Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Sapanca’ya yapılan hizmetler ve yapılacak projeler hakkında konuşulduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özen, Milletvekili Denizolgun’u Sapanca Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek Sapanca için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun ise AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’e, Başkan Özen’e, Belediye Meclis Üyelerine ve AK Parti İlçe yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Sapanca Belediye Başkanını Özcan Özen, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun’a şilt takdim etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun ve beraberindeki heyet ilçe genelinde hasta, esnaf ziyaretlerine devam ettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL