Siyaset

AK Adapazarı; çevrimiçi bayramlaştı

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramlaşma Programı, koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz da katıldı. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı’nda koronavirüs..

AK Adapazarı; çevrimiçi bayramlaştı

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramlaşma Programı, koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz da katıldı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı’nda koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında çevrimiçi bir araya geldi. Gerçekleştirilen bayramlaşma programına Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, İl Başkan Yardımcısı Erkut Aşoğlu, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile yönetimleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

COŞKULU BAYRAMLARIN MÜJDECİSİ

Yoğun katılımın olduğu programda konuşan İlçe Başkanı Erol AydınBaşı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bir Ramazan Bayramı’na daha ulaştık. Bu bayram sizlerden uzak kaldığımız için üzgünüz. Tüm dünyanın içinde bulunduğu bu salgın hastalığın hayatımıza olumsuz etkileri maalesef sürüyor. İnşallah bu bayram, coşkulu bayramların müjdecisi olacak. Tüm teşkilat mensuplarımızın ve hemşehrilerimin bayramını bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

YENİDEN BULUŞMAYI BEKLİYORUZ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise “Koronavirüs nedeniyle zor günlerden geçiyoruz. Bayramı dava arkadaşlarımızdan uzak geçirmek sevincimize burukluk katsa da düzenlenen programla bir araya geldiğimiz için mutluyuz. Yeniden buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Salgın sonrasında birlikte geçireceğimiz nice bayramlara ulaşmayı diliyorum. Tüm teşkilat mensuplarımıza saygı ve selamlarımı iletiyor, mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

ADAPAZARI’NIN MAYASINDA KARDEŞLİK VAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Kurucu İlçe Başkanlığını yaptığım Adapazarı teşkilatımızla çevrimiçi de olsa bir araya gelmek bizleri sevindirdi. Adapazarı teşkilatının mayasında dostluk var, vefa var, kardeşlik var. Belediye ve teşkilat uyumunu her dönemde en üst düzeyde hissettiğimiz ilçemizde son derece iyi hizmetlere şahit oluyoruz. Bundan sonrasında da artarak devam edecektir inşallah. İlçe teşkilatımızı ve belediyemizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

DÜNYA TÜRKİYE’YE GIPTA İLE BAKIYOR

Kudüs’te yaşanan olaylara ilişkin konuşan Seçim İşleri Başkanı Yavuz, “İsrail’in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırıları bir insanlık suçudur. Allah’a hamdolsun ki İsrail’e katil olduğunu tüm dünyanın gözü önünde ifade eden Cumhurbaşkanımız gibi bir liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’ye dünya gıpta ile bakıyor. Türkiye olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Ali İhsan Yavuz, konuşmasının devamında “Bu duygu ve düşünceler çerçevesinde İlçe Teşkilatımızın tüm kademelerine ayrı ayrı selamlarımı iletiyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL