Güncel

Ajansımızdan Fırtına Emlak’a ziyaret

Sakarya’nın tanınmış ve önde gelen emlakçılarından Fırtına Emlak‘ın sahibi ünlü iş adamı Gökhan İn Ajansımızın Başkanı Levent Candan ile Onursal Başkanı Mehmet Demir ve Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok‘u ofisinde..

Ajansımızdan Fırtına Emlak’a ziyaret

Sakarya’nın tanınmış ve önde gelen emlakçılarından Fırtına Emlak‘ın sahibi ünlü iş adamı Gökhan İn Ajansımızın Başkanı Levent Candan ile Onursal Başkanı Mehmet Demir ve Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok‘u ofisinde ağırladı.

Kişiliği yardımseverliği ve ikili ilişkileriyle Sakarya ve çevre illerde sevilen Fırtına Emlak sahibi Gökhan İn çalışmaları hakkında LC Haber Ajansı’mızı bilgiler vererek Ajans Başkanımız Levent Candan ve beraberindekilerle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Birçok STK ve iş dünyasında da adı geçen iş adamı Gökhan İn , medya alanına hızlı bir giriş yapan LC Haber Ajansını tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi ve yakın zamanda kendisi de ofisimizi ziyaret edeceğini bildirdi. Göstermiş olduğu yakın ilgi ve sıcaklığından dolayı iş adamı Gökhan İn’e teşekkür eden Ajans Başkanı Levent Candan; “Emlak sektöründe büyük atılımlar yapan değerli iş adamı dostumuz Sayın Gökhan İn Bey’i Sakarya halkına daha iyi hizmet etme noktasında farklı alanlarda görmek istiyoruz, kendisi çevresi geniş ve başarılı bir kişiliğe sahip olduğundan bu başarısını daha da arttıracağına inancımız ve güvenimiz tamdır ” dedi.

Haber: Melis Belenay ÖZERİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL