Magazin

Ailesi’nden Aslı İn’e sürpriz doğum günü…

Serdivan Anadolu Lisesi 9. Sınıf Öğrencisi Aslı İn; Annesi İlknur İn ve Fırtına Emlak’ın sahibi Babası Gökhan İn’in sürpriziyle 16’ya girdiği yeni yaşını ailesiyle kutladı. İn Ailesi’nin 3 çocuğundan büyüğü..

Ailesi’nden Aslı İn’e sürpriz doğum günü…

Serdivan Anadolu Lisesi 9. Sınıf Öğrencisi Aslı İn; Annesi İlknur İn ve Fırtına Emlak’ın sahibi Babası Gökhan İn’in sürpriziyle 16’ya girdiği yeni yaşını ailesiyle kutladı.

İn Ailesi’nin 3 çocuğundan büyüğü olan Serdivan Anadolu Lisesi 9. Sınıf’ın başarılı öğrencisi güzeller güzeli Aslı İn; evlerinde yapılan sürpriz doğum günü ile 16 yaşına girdi.
Anne İlknur İn ve tanınmış başarılı İşadamlarından Fırtına Emlak‘ın sahibi Baba Gökhan İn, kardeşleri Göknur İn ve Fahri İn ile birlikte yeni yaşını kutlayan Aslı İn; ailesi ile birlikte güzel bir gün geçirmenin mutluluğunı bir kez daha yaşadı.
Pandemi dolayısıyla gelemeyen aile yakınları ve Aslı’nın yakın arkadaşları; gerek kargo gerekse elden olmak üzere hediye yağmuruna tutuldu.
Bizde LC Haber Ajansı olarak; Aslı İn‘in doğum gününü en içten ve kalbi duygularımızla kutlar; ailesi ve sevdikleri ile birlikte nice sağlıklı mutlu ve huzurlu zamanlar geçirmesini dileriz…

YORUMLAR (1)

  1. Ahmet Terzi diyorki:

    Maşallah Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice senelere kavuşmayı nasip eylesin.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL