Güncel

Ahmet Türkoğlu, misafirlerini ağırladı

Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası’ nedeniyle ziyaretçi akınına uğrarken; dün de Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Erhan Ünsalan İle Mali İşler Başkanı İsmet..

Ahmet Türkoğlu, misafirlerini ağırladı

Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası’ nedeniyle ziyaretçi akınına uğrarken; dün de Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Erhan Ünsalan İle Mali İşler Başkanı İsmet Narin’i ağırladı

He yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle Engelliler Birlik Federasyonu ziyaretçi akınına başladı. Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Erhan Ünsalan ile Mali İşler Başkanı İsmet Narin; Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu’nu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda çalışma ofisinde ziyaret ederek; Engelliler Haftası’nı kutladı. Federasyonun Genel Başkan Vekili İbrahim İşçi’nin de hazır bulunduğu ziyarette; en büyük engel sevgisizliktir diyen Ünsalan; “Toplumsal sorumluluk, bilinç ve hassasiyetin temennisiyle tüm engelli vatandaşlarımızın huzurlu ve sağlıklı bit hayat sürmesini Allah’tan diliyorum. Bu vesile ile misafirperverliklerinden dolayı Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu ve Genel Başkan Vekili İbrahim İşçi ’ye çok teşekkür ederiz” dedi. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; “Her sağlam bir engelli adayıdır. Bizi ziyaret eden herkeze çok teşekkür ederiz”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL