Yaşam

Ahmet Türkoğlu; “Biz her zaman engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Engeli Birlik Fedarasyonu’nun başarılı Genel Başkanı Ahmet TÜRKOĞLU; projeleri hakkında LC Haber Ajansı Başkanı Levent CANDAN‘a bilgi verdi. Federasyonu’un bağlı Adapazarı, Geyve, Kaynarca, Karasu ve..

Ahmet Türkoğlu; “Biz her zaman engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Engeli Birlik Fedarasyonu’nun başarılı Genel Başkanı Ahmet TÜRKOĞLU; projeleri hakkında LC Haber Ajansı Başkanı Levent CANDAN‘a bilgi verdi.

Federasyonu’un bağlı Adapazarı, Geyve, Kaynarca, Karasu ve Sapanca dışında, İzmit, Kandıra, Karamürsel olmak üzere 10 derneğin bulunduğunu ve yaklaşık toplam 10 binin üzerinde üyeye sahip olduklarını ifade eden Genel Başkan Ahmet Türkoğlu; “Tüm Engellileri tek çatı altında toplanmaya bekliyoruz” mesajı verdi.

Kendilerinin her zaman yanlarında olduğunu hissettiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, federasyonunlarına Kent Meydanı’nda verdikleri ofis için bir kez daha teşekkür eden Başkan Türkoğlu; “Engelli dostu olan ve bu konuda hassas olan değerli Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce ile gurur duyuyoruz. Başkanımızın her zaman yanımızda olduğunu hissetmek güzel bir duygu” dedi. Engelliler Birlik Fedarasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu, ayrıca Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ile Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulubü Derneği Başkanı Sinan Panta’ya da derneklerine verdiği katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ettiğini söyledi…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL