Ekonomi

Ahde Vefa’dan Müsiad ziyareti

Sakarya Ahde Vefa Grubu üyeleri, MÜSİAD Sakarya Şubesini ziyaret ederek Başkan İsmail Filizfidanoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MÜSİAD Sakarya Şubesinin gerçekleştirdiği genel kurul sonrasında göreve seçilen Başkan İsmail..

Ahde Vefa’dan Müsiad ziyareti

Sakarya Ahde Vefa Grubu üyeleri, MÜSİAD Sakarya Şubesini ziyaret ederek Başkan İsmail Filizfidanoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Sakarya Şubesinin gerçekleştirdiği genel kurul sonrasında göreve seçilen Başkan İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca ve grup üyeleri, Sakarya için kararlılıkla ortak çalışmayı sürdürme vurgusu yaptı. Ziyarette şehrin ekonomisi, istihdamı, sanayisi, yeni projelere verilecek katkılar üzerine fikir alışverişi de yapıldı.

Ziyaret için teşekkür eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini söyledi. Ziyarette Başkan Filizfidanoğlu aynı zamanda MÜSİAD üyesi de olan Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca ve Yusuf Yılmaz’a,  ‘MÜSİAD Ormanı’ projesi kapsamında adlarına dikilen fidanların sertifikalarını verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL