Genel

Ahde Vefa’da Nöbet Değişimi

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca görevini İmdat Taşkın’a devretti. Sakaryalı iş insanı, esnaf, girişimci, sanayici ve birçok sektörden temsilcinin bir araya gelerek oluşturduğu Ahde Vefa Grubu yaptığı çalışmalar..

Ahde Vefa’da Nöbet Değişimi

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca görevini İmdat Taşkın’a devretti. Sakaryalı iş insanı, esnaf, girişimci, sanayici ve birçok sektörden temsilcinin bir araya gelerek oluşturduğu Ahde Vefa Grubu yaptığı çalışmalar ile dikkat çekiyor. Haftalık buluşmalar düzenleyerek yapılan ve planlanan çalışmaları görüşen, şehir için projeler üreten, kurum ve kuruluşlara destek veren ve şehrin yöneticilerini dinleyerek yol haritası belirleyen Sakarya Ahde Vefa Grubu’nda nöbet değişimi yaşandı.

Sakarya Ahde Vefa Grubu’nda dönüşümlü başkanlık sistem gereğince, Başkan Kenan Karaca görevini İmdat Taşkın’a devretti. Sümela Ekmek Fırınlarının İşletmecisi ve İnşaat Sektörüyle de uğraşan İmdat Taşkın, Kenan Karaca’ya görevi süresince yaptığı başarılı çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Taşkın, Sakarya için en iyisini yapmanın gayretinde olacaklarını belirterek, “Şimdi ahde vefa zamanı diyerek çıktığımız bu yolda çok değerli arkadaşlarımızla birlikte yürüyoruz. Tek bir ortak derdimiz olan Sakarya için çalışmaya, üretmeye, dayanışma ve birlikteliğin artması için çabalamaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL