Güncel

Agora’dan Serinleten Yaz Kampanyası!

Alışveriş harcamalarını kazanca ve eğlenceye dönüştüren Agora Alışveriş Merkezi,                  2-18 Temmuz tarihleri arasında ile aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Doğu Marmara’nın En Büyük Aqua..

Agora’dan Serinleten Yaz Kampanyası!

Alışveriş harcamalarını kazanca ve eğlenceye dönüştüren Agora Alışveriş Merkezi,                  2-18 Temmuz tarihleri arasında ile aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Doğu Marmara’nın En Büyük Aqua Park’ına tek kişilik giriş bileti hediye ediyor.

Yaz Sıcaklarında Serinleten ve Eğlendiren Kampanya!

Sakarya Aqua Park’ta adrenalin tutkunları multi slide, compactslide, kamikaze ve cadı kazanı başta olmak üzere 11 adet kaydırakla heyecanı doruklarda yaşayacak, yüzme tutkunları ise 550 metrekarelik aile havuzu ve 300 metrekare çocuk havuzu ile günübirlik tatil yapma fırsatını yakalayacaklar.

Yaz boyunca alışveriş keyfine keyif katmak isteyen Agora Card’lılar, alışverişlerine avantaja dönüştürecek Sakarya’nın en büyük Aqua Park’ına giriş bileti kazanacaklar. 2-18 Temmuz tarihleri arasında Agora Card ile aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak, Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvuran ziyaretçiler, yazın tadını Sakarya Aqua Park’ta çıkartacak!

Agora Cardlı Olmak Çok Kolay!

Agora AVM, ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş sunmaya devam ediyor. Peki Agora’nın ayrıcalıklarından yararlanmak için neler yapmak gerekiyor?  Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına gelerek veya Agora web sitesindeki başvuru formunu doldurarak; Agora Card ayrıcalıklarından yararlanabilir, ücretsiz olarak tüm kampanya ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi: Agora Alışveriş Merkezi 0 264 333 20 20 Neslihan KÜÇÜKÖZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL