Yaşam

Agora Çocuk Kulübü başladı

Agora Çocuk Kulübü başladı

Agora Alışveriş Merkezi; Temmuz ayı boyunca Cuma, Cumartesi, Pazar günleri birbirinden renkli atölye çalışmaları ile 4-12 yaş arası minik ziyaretçilerini Agora Çocuk Kulübü’nde ağırlayacak.

EĞLENDİRİRKEN ÖĞRETEN ATÖLYELER AGORA’DA

Ziyaretçilerine sunduğu kazançlı alışverişin yanı sıra sanatsal ve kültürel çalışmalarına pandemi kurallarına uygun olarak devam eden Agora Alışveriş Merkezi; Özteb Okulları iş birliği ile Agora Çocuk Kulübü’nü başlatıyor. Çocukların el becerilerine ve hayal dünyalarının gelişimine katkı sağlayacak atölyelerde minik ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmesi sağlanacak. Her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölyelerde Akıl Oyunları, Satranç, Resim Baskı Çalışmaları, Ahşap Boyama gibi içerikler yer alacak.

DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNİ AGORA’DA YAPAN SÜRPRİZ HEDİYELERİN SAHİBİ OLUYOR!

Agora Alışveriş Merkezi, düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine çeşitli hediyeler kazanma fırsatı sunmaya da devam ediyor. 15 -31 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içerisinde  toplamda 500 TL ve üzeri düğün alışverişi yapan müşteriler anında sürpriz hediyelerden birini kazanıyor. Kampanya kapsamında;  Agora’da belirlenen mağazalardan günlük toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler anında hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.  Ziyaretçiler, günlük yaptıkları alışveriş faturalarını danışma noktasına getirerek veya http://kampanya.agoraadapazari.com adresine günlük faturalarını yükleyerek kampanyaya katılım gösterebilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL