Eğitim

AGD’den Yaz-Et final programları

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi´nin yaz ayı boyunca ortaokul öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği yaz etkinliklerinin final programları bu hafta yapılacak. Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi´nin yaz ayı boyunca ortaokul öğrencilerine yönelik..

AGD’den Yaz-Et final programları

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi´nin yaz ayı boyunca ortaokul öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği yaz etkinliklerinin final programları bu hafta yapılacak.

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi´nin yaz ayı boyunca ortaokul öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği yaz etkinliklerinin final programları bu hafta yapılacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Gençlik Derneği İl Başkanı Ali Ahmet Çelik: “Öğrencilerimizle beraber verimli bir o kadarda eğlenceli bir yaz etkinlikleri döneminin daha sonuna geldik. Gençlerimiz Kuran-ı Kerim eğitiminden hadis ve değerler eğitimi dersine. Yüzme etkinliğinden doğa yürüyüşleri ve kültürel gezilere birçok farklı ders ve etkinliklerle hem eğlenip hem öğrendiler. Adapazarı, Erenler ve Serdivan ilçelerimizin final programları ile yaz etkinliklerimizi nihayete erdireceğiz.” dedi.

LİSE GENÇLERE SORUMLULUK

Yaz etkinliklerinin başından sonuna kadar çeşitli görevler vererek liseli gençleri de yetiştirdiklerini söyleyen Çelik şu ifadeleri aktardı: “Çok yönlü bir çalışmaya imza attığımızı düşünüyorum. Yirmiye yakın liseli gencimizi yaz etkinlikleri çalışmalarında değerlendirdik. Bu genç ciddi bir tecrübe edindiler. Verdiğimiz her görevi layıkıyla yerine getirdiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” 

3 FARKLI NOKTADA

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi´nin düzenlediği yaz etkinliklerinin finali üç farklı noktada düzenlenecek.

Final programlarının icra edileceği yerler ve tarihleri ise şu şekilde:

Erenler

13.08.2021 Cuma | 19.00

Ofis Sanat Merkezi

Serdivan

13.08.2021 Cuma | 19.30

Serdivan Gençlik Merkezi

Adapazarı

14.08.2021 Cumartesi | 18.00

Orhan Gazi Kültür Merkezi

PROGRAMA DAVET

Final programları için gayretle çalıştıklarını belirten Çelik: “Arkadaşlarımız özveri ile hazırlıklarına devam ediyorlar. Güzel programlar izleyeceğiz. AGD ile Yaz Etkinliklerinin farkını tüm halkımız idrak etmiş durumda ve final programıyla bunu taçlandıracağız. Programlarımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL