Güncel

Adem Bilgen yeniden SATSO Meclisi Üyesi oldu

SATSO 7. Meslek Komitesi ilk toplantısını hizmet binasında gerçekleştirdi. Komite başkan ve başkan yardımcısının belirlendiği toplantıya, Adem Bilgen ve Emrah Tetik SATSO Meclis Üyesi olarak katıldı. Seçilmiş olan Komite Asil..

Adem Bilgen yeniden SATSO Meclisi Üyesi oldu

SATSO 7. Meslek Komitesi ilk toplantısını hizmet binasında gerçekleştirdi. Komite başkan ve başkan yardımcısının belirlendiği toplantıya, Adem Bilgen ve Emrah Tetik SATSO Meclis Üyesi olarak katıldı. Seçilmiş olan Komite Asil Üyeleri arasında yapılan secimde; Ömer Mustafa Göbeloğlu Komite Başkanı, Erdem Yaşar Komite Başkan Yardımcısı seçildi. İsmail Barış Dalkan Komite Üyesi olarak görevlendirme yapıldı. Cüneyt Öztürk, Ensar Memişoğlu, Halit Parlar, Ömer Aslan ve Serkan Artar ise Yedek Üye olarak toplantıya katıldı. Toplantı 5 Asıl 5 Yedek Üyenin katılımı İle gerçekleşti.

SATSO Meclis Üyesi Adem Bilgen, “2009-2013 yılları arası meslek komitesi Başkanlığı 2013-2018 yılları arasında da Meclis üyeliği yaptı. Komitede Bulunan Meclis Üyesi Emrah Tetik Dahil olmak üzere geri kalan üyelerin tümü SATSO İlk Kez Görev aldı. Doğan Çatalbaş’ın ekibine Karsi Secime Giren Adem Bilgen Ve Grubu bu anlamda da zor bir secimi başarı ile tamamladı
Meslek Komite Başkanı Mustafa Göbeloğlu ve Meslektaşımız İle birlikte güzel çalışmalara imza atacağız. SATSO başkanımız yönetim kurulu ve Meclis Başkanımız ile uyum içinde çalışacağız” Meslek komitesi adına hep birlikte güzel işler başaracağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL