Siyaset

Adapazarı’nın ‘Güc’ü Hakan Koral’a emanet

Güç Birliği Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın ilk kongresi; üyelerinin katılımı gerçekleşti. Tek liste halinde gidilen kongrede; kurucu İlçe Başkanı Sakarya’nın tanınmış genç işadamlarından Hakan Koral, Güç Birliği Partisi’nin resmen Adapazarı..

Adapazarı’nın ‘Güc’ü Hakan Koral’a emanet

Güç Birliği Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın ilk kongresi; üyelerinin katılımı gerçekleşti. Tek liste halinde gidilen kongrede; kurucu İlçe Başkanı Sakarya’nın tanınmış genç işadamlarından Hakan Koral, Güç Birliği Partisi’nin resmen Adapazarı İlçe Başkanı oldu.

Bundan 1.5 yıl önce kurulan ve Sakarya’da birçok ilçede yönetim kurulu üyeleri ile birlikte teşkilatlandırma çalışmasını tamamlayan Ali Karnap kurucu Genel Başkanlığı’ndaki ve Reyhan Töremiş İlçe Başkanlığı’ndaki Güç Birliği Partisi’nin Adapazarı İlçe kongresi; Kafe Karadeniz içerisinde bulunan il hizmet binasında, ilçe başkanlarının ve parti yöneticilerinin katılımı ile tamamlandı. Hakan Koral Başkanlığı’nda ki Güç Birliği Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatının Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu simlerden oluştu: “Nuri Garlı, Engin Aksoy, Emrah Koral, Melike Kazan, Erdem Bora, Muhammed Mustafa Kurt, Emrah Bora, Kaan Timuçin Durmaz, Mustafa Urçu, Mehmet Koral, Hatice Koral, Gökmen Balcı, Ayşe Yavuz ve Pelin Bozdağ.”

KORAL: “Bizim için önemli olan, vatan ve bayraktır; gerisi teferruattır

Kongrede konuşma yapan Güç Birliği Partisi Adapazarı İlçe Başkanı İşadamı Hakan Koral; “Başta Güç Birliği Partimizin Genel Başkanı Ali Karnak beyefendi olmak üzere partimizin Genel Başkan Yardımcısı Pınar Albayrak hanımefendiye, partimizin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcıcıs ve Onursal Başkanımız Fatih Vakitbilir beyefendiye, partimizin Sakarya İl Başkanı Reyhan Töremiş hanımefendiye teşekkür ederim. Yine ayrıca; benimle birlikte bu kutsal davada yolculuğa çıkan dava arkadaşlarıma teşekkür ederiz. Bu tertemiz oluşumda, bizimle birlikte yer alan tüm arkadaşlarla çok mutluyum. Beni bu göreve layık gördükleri için şükranlarımı sunarım. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden itibaren de gücümüzün yettiğince; memleketimizin ve devletimizin var olması için, memleketimizin daha güzel ve güçlü olabilmesi için, ben değil biz sevdasıyla yola çıkmış olduğumuz bu davada yer alabilmekten mutluluk duyuyoruz. Partimiz tüzük ve slogan olarak her zaman şunu söyledi; ‘Biz bize değil, biz Dünya’ya yeteriz; herkese eşit adalet’ dedik. Kesinlikle sağ sol ayırımı, din, dil, etnik köken ayırımı yapmadan, herkesi partimize davet ediyoruz. Güzel oluşum içerisindeyiz. Mücadelemiz hep insanlar için. Biz vatanperverlerle yola çıktık. Vatanperverliğimizi hep ön planda tutuyoruz. Bizim için önemli olan, vatan ve bayraktır; gerisi teferruattır diyoruz. Biz vatanperverlikte yolumuzu mücadelemize yılmadan devam edeceğiz.” diyerek, duygularını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL