Güncel Yaşam

Adapazarı Yesa Çiçekçilik ile renkleniyor

Yaklaşık 5 yıldır Sapanca’da hizmet vererek etrafı çiçek bahçesine dönüştüren Yesa Çiçekçilik, merkezini Adapazarı’na taşıyarak hizmet vermeye devam ediyor. Sakarya’nın tanınmış çiçekçi esnaflarından olan Selin Cayman bünyesinde açtığı Yesa Çiçekçilik..

Adapazarı Yesa Çiçekçilik ile renkleniyor

Yaklaşık 5 yıldır Sapanca’da hizmet vererek etrafı çiçek bahçesine dönüştüren Yesa Çiçekçilik, merkezini Adapazarı’na taşıyarak hizmet vermeye devam ediyor.

Sakarya’nın tanınmış çiçekçi esnaflarından olan Selin Cayman bünyesinde açtığı Yesa Çiçekçilik işletmesini Adapazarı’nda bulunan Yahyalar Mahallesi, Turan Caddesine taşıyarak özel günlerde müşterilerinin heyecanına ortak oluyor.

Tüm canlı çiçeklerin yanı sıra saksı ve bahçe çiçeklerini de Sakaryalılarla buluşturan Selin Cayman düğün, sünnet gibi organizasyonlarda araç süsleme hizmeti de veriyor.

“Doğanın en güzel çiçeklerini sizin için seçtik” diyerek yola çıkan Yesa Çiçekçilik işletmecisi Selin Cayman; “Doğanın bizlere bahşettiği birçok güzellik var. Bunların en göze hitap eden, insanın ruhunu açan şey de şüphesiz çiçekler. Öyle ki sevgilimize, eşimize, annelerimize veya hasta ziyaretlerine giderken mutlaka bir çiçek arıyoruz. Bizler de bu eşsiz bitkileri en şık şekilde özenle hazırlayıp müşterilerimize ulaştırıyoruz” dedi.

Orkideden sümbüle, menekşeden güle kadar bütün çiçek çeşitlerini müşterilerine ulaştıran Selin Cayman kişiye özel tasarım da yaptıklarını belirterek; “Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz 05321596815 numaralı telefondan ulaşabilirler. Aynı zamanda Instagram sosyal medya hesabımız @yesacicekcilik adresinden de takip edip siparişlerini verebilirler” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL