TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Eğitim

Adapazarı Anadolu İmam Hatip; Teknofest yarışmalarında Türkiye finalinde…

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu Teknoloji Takımı; TEKNOFEST yarışmaları Turizm Teknolojileri alanında ‘Mobil-Çelebi’ isimli yazılım projesinden 82 uzman hakem puanı alarak son aşama..

Adapazarı Anadolu İmam Hatip; Teknofest yarışmalarında Türkiye finalinde…

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu Teknoloji Takımı; TEKNOFEST yarışmaları Turizm Teknolojileri alanında ‘Mobil-Çelebi’ isimli yazılım projesinden 82 uzman hakem puanı alarak son aşama olan finallere yükseldi.

Bu büyük başarıya ulaşmak için, uzun bir zamandan beri gerek online, gerek yüz yüze olarak güçlü bir ekip çalışması gerçekleştiren okulun Danışman Öğretmeni Ayhan Yağız, öğrenciler İbrahim Sait Akarçeşme, Utku Altıntaş ve Faruk Öztürk’ten oluşan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Teknolojileri alanında ‘Mobil-Çelebi’ isimli yazılım projesiyle finallere yükselmesi, Sakarya’da büyük gurur tablosu oluşturdu.

Hep beraber daha güzel günlere

Başarılarını ve gururlarının sosyal medya üzerinden paylaşan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Bulut; “Danışman Öğretmenimiz Ayhan Yağız başta olmak üzere; , öğrencilerimiz İbrahim Sait Akarçeşme, Utku Altıntaş, Faruk Öztürk’ü yürekten tebrik ediyoruz. Bu ruhla nice başarılara imza atacaklarına inanıyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da maddi ve manevi her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ve diyoruz ki ‘Hep beraber daha güzel günlere”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL