Genel

Adafinans’ın Sponsorluğunda Moritanya Şampiyon Oldu

Adafinans’ın sponsorluğunda 16 farklı ülkeye ait üniversite öğrenci takımlarının Sakarya Üniversitesi Spor Tesisleri Futbol Halı Sahasında biraya geldiği futbol turnuvası sona erdi. Adafinans’ın sponsor olarak katkı sağladığı ve Sakarya Üniversitesi..

Adafinans’ın Sponsorluğunda Moritanya Şampiyon Oldu

Adafinans’ın sponsorluğunda 16 farklı ülkeye ait üniversite öğrenci takımlarının Sakarya Üniversitesi Spor Tesisleri Futbol Halı Sahasında biraya geldiği futbol turnuvası sona erdi.

Adafinans’ın sponsor olarak katkı sağladığı ve Sakarya Üniversitesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’lerinin desteğiyle birlikte 7 Renk Uluslararası Öğrenciler Topluluğu’nun koordine ettiği turnuvayı Moritanya şampiyon olarak tamamladı.

Başlangıç olarak 30 farklı ülkeden turnuvaya katılımın planlandığını belirten yetkililer, yapılan araştırma ve incelemelerin ardından öncesinde belirlenen şartların dışında kalan takımları turnuvaya dahil etmediler.

Adafinans’ın sponsorluğuyla birlikte Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Akademisyenlerinin desteği ile düzenlenen ve oldukça renkli geçen turnuvaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Turnuvanın düzenlenmesindeki en büyük amacın ülkeler arası dostluğun pekişmesi ile kültür kaynaşması olduğu belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL