Asayiş

A101’de filmleri aratmayacak soygun!

Karaağaç Şubesinde bulunan A101 Marketler Zincirine bağlı şube, dün gece yarısı Saat: 02:30 sularında kimliği belirsiz 2 şahıs tarafından soyuldu. Edinilen bilgilere göre kimliği belirsiz 2 şahıs, yan binanın çatı..

A101’de filmleri aratmayacak soygun!

Karaağaç Şubesinde bulunan A101 Marketler Zincirine bağlı şube, dün gece yarısı Saat: 02:30 sularında kimliği belirsiz 2 şahıs tarafından soyuldu.

Edinilen bilgilere göre kimliği belirsiz 2 şahıs, yan binanın çatı katından A101 süper marketin çatısına ve oradan da teras katına girerek kapıyı yanlarında getirdikleri alet edevatla açtılar ve beraberinde marketin 2. Katına giriş yaptılar. Marketin üst katında yer alan merdiven üstünde kilitli bir kapıyı da etkisiz hale getiren soyguncular, yaklaşık 20 Bin TL’nın üzerinde elektronik eşyayı alarak kayıplara karıştılar.

Kamera kayıtlarına göre yaklaşık 45 dakika içeride kalan hırsızlar, değerli cep telefon ve tabletler başta olmak üzere yanlarında taşıyabilecekleri ebatlarda ürünleri alarak olay yerini terkettiler.
Market çalışanları tarafından sabah işe geldiklerinde anlaşılan olay üzerine Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne hırsızlık ihbarında bulunulması üzerine olay yerine intikal eden ‘Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü Ekipleri’ tarafından parmak izleri alındı ve soygunu gerçekleştiren hırsızların bulunması için gerekli soruşturma başlatıldı.

Haber: Engin KUVEL 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL