Güncel

93 Yaşındaki İhsan babadan Başkan Sarı’ya vefa ziyareti

Karasu İncilli Mahallesi sakinlerinden İhsan Püskül, Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Babalar Günü dolayısıyla kendisine gönderilen çiçekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktarmak amacıyla iadeyi ziyaret gerçekleştiren İhsan Püskül, Başkan..

93 Yaşındaki İhsan babadan Başkan Sarı’ya vefa ziyareti

Karasu İncilli Mahallesi sakinlerinden İhsan Püskül, Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Babalar Günü dolayısıyla kendisine gönderilen çiçekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktarmak amacıyla iadeyi ziyaret gerçekleştiren İhsan Püskül, Başkan İshak Sarı’ya teşekkürlerini iletti.

İhsan Püskül’ün ziyaretinden duyduğu mutluluğu belirten Başkan İshak Sarı; “Geçtiğimiz ay Babalar Günü dolayısıyla, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün belirlediği aile reislerine çiçek yollayıp hem babalar gününü tebrik ettik hem de sağlıklı ömürler diledik. İhsan amcamız da AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı aracılığı ile bizlere iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Sürpriz bir ziyaret oldu ve bizleri çok duygulandırdı. İhsan amcamıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, sağlık sıhhat diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL