Genel

“800 Bin Misafir Ağırladık”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 9 günlük bayram tatili dolayısıyla Karasu’nun nüfusunun 10 katını geçtiğini, özellikle yerli turistlerden daha çok rağbet görüldüğünü açıkladı. Belediye Başkanı İshak Sarı; “Nüfusumuz son bir..

“800 Bin Misafir Ağırladık”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 9 günlük bayram tatili dolayısıyla Karasu’nun nüfusunun 10 katını geçtiğini, özellikle yerli turistlerden daha çok rağbet görüldüğünü açıkladı. Belediye Başkanı İshak Sarı; “Nüfusumuz son bir haftada 750 ila 800 bine yaklaştı. Karasu’da bir kez daha yerli turizmde rekor kırıldı ve olağanüstü bir yoğunluk yaşadık” dedi.

“7/24 Görev Başında Olduk”

Yaz sezonunun açılması ve 9 günlük bayram tatili dolayısıyla tüm tatil bölgelerinde olduğu gibi Karasu’ya da yerli-yabancı turist akını yaşandı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Başta Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerimiz olmak üzere özellikle 9 günlük bayram tatili süresince sahada görevli tüm personellerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yerli ve yabancı tatilcilerin en çok tercih ettiği merkezler arasında yer alan Karasu’da, Kurban Bayramı dolayısıyla büyük bir yoğunluk yaşandı. Yaşanan yoğunluğa rağmen tatili sorunsuz geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı İshak Sarı; “9 günlük bayram tatilinde cennet ilçemiz Karasu’ya misafir akını yaşayacağımızı biliyorduk. Bayram öncesi tüm birim amirlerimizle toplantılar düzenleyerek herhangi bir sorun yaşanmaması için önlemlerimizi aldık. Yaklaşık 750 ila 800 bin civarında, aslında beklediğimiz de bir yoğunluğu ilçemizde yaşadık” ifadelerine yer verdi.

Çalışmaları aksatmadan hizmete devam eden tüm Karasu Belediyesi personellerine teşekkür eden Başkan İshak Sarı; “Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerimiz bayram olmasına rağmen hiç izin kullanmadan 24 saat boyunca 3 vardiya saha çalışmalarına devam etti. Bunun yanı sıra, Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüz ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz kontrollü bir şekilde saha çalışmalarına devam ettiler. Dokuz günlük bayram tatilinde büyük sorun yaşanmamasında büyük payı olan tüm Belediye personellerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL