Yaşam

BAFRALIOĞLU’ndan Ajansımıza ziyaret

AK Parti Erenler Belediyesi eski Meclis Üyesi, 27 Dönem Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı, Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan Ankara ESK Grup Turizm Taşımacılık Sektörü Halkla İlişkiler Danışmanlığı..

BAFRALIOĞLU’ndan Ajansımıza ziyaret

AK Parti Erenler Belediyesi eski Meclis Üyesi, 27 Dönem Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı, Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan Ankara ESK Grup Turizm Taşımacılık Sektörü Halkla İlişkiler Danışmanlığı yapan Güles Sigorta Acentası Danışmanı olan Semiha Bafralıoğlu; LC Haber Ajansı’mızı ziyaret etti.

Aynı zamanda LC Haber Ajansı’mızın Siyasi ve Dış İşler Danışmanımız olan Semiha Bafralıoğlu;’ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü‘ nedeniyle gerçekleştirdiği ziyarette; yaptığı çalışmaları Ajans Başkanımız Levent Candan ile paylaştı. Bafralıoğlu günün anısına Candan’a sürpriz bir hediye de takdim etti.

BAFRALIOĞLU: “Candan’ı yakından takip ediyoruz”
Kendisininde daha önce reklam ajansı sahibi ve yöneticiliği yaptığımı belirten Semiha Bafralıoğlu; gazeteciliğin ve özellikle ajans çalışmalarının meşakâtli bir iş olduğunun altını çizerek, doğru ve güvenilir haberciliği ile yakından takip ettiği Gazeteci Yazar Levent Candan‘a başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL