Güncel

Başkan Demir’den Ajansımıza anlamlı plaket

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle LC Haber Ajansı’mızı..

Başkan Demir’den Ajansımıza anlamlı plaket

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle LC Haber Ajansı’mızı ziyaret ederek Ajans Başkanımız Levent Candan’a günün anısına plaket takdim etti.

BAŞARI DİLEKLERİ
Gazeteciliğin yeri geldiğinde meşakâtli ve zor şartlar altında sürdürüldüğüne dikkat çeken Başkan Mehmet Demir; üzerinde ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim’ yazılı plaket takdim ederek; “Yaklaşık 22 yıldır yaptığı anlamlı haberler ve gösterdiği azimle bugünlere gelen Levent Candan bey’i tebrik ediyorum. Levent beyin ayrıca pandemi süresince sosyal paylaşım sitelerinde yaptığı paylaşımlarıyla halkı doğru bilinçlendirmesinden dolayı tebrik ediyoruz. Kendisine ait kurduğu LC Haber Ajansı’nda gazetecilik alanında başarılarının devamının geleceğine inanıyor ve gösterdiği azimle beraber işlerinde muvaffak olmasını canı gönülden diliyorum” dedi.

BİR PASTA DAHA KESİLDİ
LC Haber Ajansımızın Kurumsal Danışmanı, Sakaryalı Ünlü Ses Sanatçısı Akif Yener, Ajansımız Bursa Bölge Temsilcisi Ramadan Öztürk’ün de yer aldığı ziyarette, aynı zamanda Köşe Yazarımızda olan İşadamı ve çifte dernek Başkanı Mehmet Demir ile Ajans Başkanımız Gazeteci Yazar Levent Candan tarafından ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Pastası’ kesildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL