Güncel

DEMİRCİ: “Duamız o dur ki; 2021 yılında Covid-19 illetinden kurtularak, normal yaşantımıza döneceğiz”

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Demirci; yeni yıl nedeniyle 2021 yılına girerken umut dolu bir mesaj yayınladı. Dernek Başkanı Aytaç Demirci, 2021 yılına girerken..

DEMİRCİ: “Duamız o dur ki; 2021 yılında Covid-19 illetinden kurtularak, normal yaşantımıza döneceğiz”

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Demirci; yeni yıl nedeniyle 2021 yılına girerken umut dolu bir mesaj yayınladı.

Dernek Başkanı Aytaç Demirci, 2021 yılına girerken sevgi dolu yayınladığı mesajında şu cümlelere yer verdi: “Değerli hemşerilerim; Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle dolu bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Hem ülkemizde, hem coğrafyamızda, hem de tüm Dünya’mızda barış, dostluk ve kardeşliğin kalıcı temellerinin atıldığı, acısız ve hüzünsüz, güzellikler dolu bir sene geçirmemizi ümit ediyorum. İnşallah duamız o dur ki 2021 yılında Yeni Coronavirus (Covid-19) illetinden kurtularak normal yaşantımıza döneceğiz. Temizlik, maske ve mesafe kuralını unutmamayı hatırlatıyor, yeni yılınızı en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Sevdiklerinizle sağlık ve huzur dolu günler geçirmeniz dileğiyle, kalın sağlıcakla.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL