Asayiş

3 farklı hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı

30.11.2020 tarihinde Adapazarı ilçesinde bulunan işyeri deposundan bigisayar ve televizyon çalınması olayları ile alakalı Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerince Yapılan çalışmalar ve güvenlik kameraları incelemeleri sonucu 2 şüpheli şahsın..

3 farklı hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı

30.11.2020 tarihinde Adapazarı ilçesinde bulunan işyeri deposundan bigisayar ve televizyon çalınması olayları ile alakalı Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerince Yapılan çalışmalar ve güvenlik kameraları incelemeleri sonucu 2 şüpheli şahsın eşgalleri belirlendi.

Şüphelileri yakalamak için harekete geçen Hırsızlık Büro Ekipleri Adım adım iz sürdükleri esnada; Hırsızlık ve Çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan; S. Ö. (37), ile B. Ö. (31), isimli şahıslar Adapazarı ilçesinde İnşaat alanından çaldıkları iş makinesi kırıcısını yükledikleri motosikletle kaçtıkları esnada kovalamaca sonucu suç üstü yakalandı. Süphelilerin Asayis Şube Müdürlüğündeki sorgularında; 24.11.2020 tarihinde Adapazarı ilçesinde gece geç saatlerde gerçekleşen Ekobis hırsızlığı olayınıda gerçekleştirdikleri tespit edildi. Çalışmaların devamında ekiplerce bir adrese yapılan baskında çalınan Bilgisayar ve Televizyonu ele geçirilirken Hırsızlık mallarını satın alan kişiye suç eşyası satın almaktan işlem başlatıldı. Ele geçirilen Hırsızlık malzemeleri kısa süre içerisinde sahiplerine teslim edilirken, olayla alakalı yakalanan süpheliler Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından sevk edildiği Adli Makamlarca tutuklanarak Ferizli cezaevine teslim edildi.

VID-20201204-WA0046

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL