Magazin

Dünya Basın Mensupları Derneği; 10. Yılını “Yılın ENleri Ödül Töreni” ile Çırağan’da kutlayacak

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) kuruluşunun 10. Yılını; Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştireceği “Başarıda Yılın ‘En’leri Ödülleri” töreniyle kutlayacak Kısa adı ‘DBMD‘ olan Dünya Basın Mensupları Derneği; her yıl geleneksel olarak..

Dünya Basın Mensupları Derneği; 10. Yılını “Yılın ENleri Ödül Töreni” ile Çırağan’da kutlayacak

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) kuruluşunun 10. Yılını; Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştireceği “Başarıda Yılın ‘En’leri Ödülleri” töreniyle kutlayacak

Kısa adı ‘DBMD‘ olan Dünya Basın Mensupları Derneği; her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve bir çok ünlü ismin katıldığı “Başarıda Yılın ‘En’leri Ödülleri” törenini, bu yılda kuruluşunun 10. Yılında da İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Çırağan Palace Kempinski’de kokteyl ile Genel Başkanı Muzaffer Tunç ev sahipliğinde gerçekleşecek. Covid-19 tedbirlerine uyarak büyük bir organizasyonla 2 Ocak 2021 Cumartesi günü 19:00 – 21:00 yılın enleri seçilen bir çok ünlü isme ve sektöre; “2020 Yılının ENleri Ödülleri” verilecek. Geceye birçok Bakan, Milletvekili, Vali, Kaymakam, Belediye Başkanı, Ulusal, Tv Kanalı, Gazeteci, Bürokrat, Bilim Adamı, İşadamı, Sanatçı, dizi ve film yıldızı, Futbolcu, Kulüp, Vakıf ve Dernek Başkanı katılacak. Geceye Sakarya’dan, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, LC Haber Ajansı Başkanı ve Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi Levent Candan ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi, Sakaryalı ünlü Sanatçı, Parapsikolog Akif Yener, Uğur Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dündar ve İşadamı Siyasetçi Cihan Saraç’ta katılacak.

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen ödül törenini izlemek için aşağıdaki linkleri tıklayarak görüntüleyebilirsiniz:
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL