Siyaset

Erkan Çoruhlu, Deva Partisi Akyazı İlçe Başkanı oldu

Sakarya’daki teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren DEVA Partisi’nde Akyazı İlçe Başkanlığı’na Erkan Çoruhlu atandı. Atama ile ilgili açıklamada bulunan DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; atamanın partiye ve..

Erkan Çoruhlu, Deva Partisi Akyazı İlçe Başkanı oldu

Sakarya’daki teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren DEVA Partisi’nde Akyazı İlçe Başkanlığı’na Erkan Çoruhlu atandı.

Atama ile ilgili açıklamada bulunan DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; atamanın partiye ve Akyazı’ya hayırlı olması temennisiyle Akyazı İlçe Başkanı Erkan Çoruhlu ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Erkan ÇORUHLU kimdir?

1966 Akyazı doğumlu olan Erkan Çoruhlu, öğrenim hayatını Akyazı’da tamamlamıştır. İş hayatında İnşaat-Taahhüt, Adapazarı’nda hazır giyim ve gıda sektörlerinde faaliyette bulunmuştur. 2004-2009 yılları arasında Köy Muhtarlığı, 2009-2014 yılları arasında Akyazı Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler alan Erkan Çoruhlu, halen Sakarya Trabzonspor Kulübü dernek başkanıdır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL