Ekonomi

26. Meslek Komitesi Meslek Grubu Üyeleri ile bir araya geldi

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten, Mobilya İmalatı ve Malzemesi sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 26. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi. 2021 yılının SATSO’da üyelerle..

26. Meslek Komitesi Meslek Grubu Üyeleri ile bir araya geldi

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten, Mobilya İmalatı ve Malzemesi sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 26. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi.
2021 yılının SATSO’da üyelerle iletişim yılı belirlenmesine istinaden 26. Meslek Komitesi, olağan toplantılarında meslek grubundan temsilcileri ağırlamaya başladı. Söz konusu toplantıya Komite Başkanı Mustafa Okuyan ile Başkan Yardımcısı Sadullah Balıkçıoğlu, Komiteden Meclis Üyesi Lütfi Sunman ile Musa Emre Tever, Komite Üyesi Cafer Güler ve beraberinde davetli meslek grubu üyeleri iştirak etti.
Gerçekleşen toplantıda sektöre ilişkin istişarelerde bulunularak sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Komite Başkanı Mustafa Okuyan; “Mobilya imalatı ve malzemesi sektörü temsilcileri olarak sektörümüzün daha da verimli faaliyetlerde bulunması adına çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. 2021 yılının odamız tarafından üyelerle iletişim yılı olarak belirlenmesi ile artık sektörümüzde önemli yeri olan, çalışmalarımıza destek vereceğini düşündüğümüz ve sektörel görüşlerine değer vereceğimiz meslek grubu üyelerimizi de toplantılarımızda ağırlamaya başladık. Özellikle covid süresi içerisinde talebi oldukça artan sektörümüzün son zamanlarda akıl birliği içerisinde verimli hareket etmesine özen gösteriyoruz. Meslek grubu üyelerimizin de toplantılarımıza katılacak olması ile sektörümüz adına sorunları daha da iyi analiz edip verimli kararlar alacak olmayı ümit ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL