Güncel

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Çelenk Sunma Töreni Düzenlendi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bugün ilk tören..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Çelenk Sunma Töreni Düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bugün ilk tören Atatürk Anıtı’nda yapıldı.

Şehrin merkezindeki 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törende İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Atatürk Anıtı’na Millî Eğitim Müdürlüğü çelengini bıraktı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) Açılışının 102. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma törenine; İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın yanı sıra ilimizdeki bazı sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin yöneticileri, gaziler, ilçe millî eğitim müdürleri, il millî eğitim yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Salgın sonrasında coşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşen çelenk sunma töreni Millî Eğitim Müdürlüğü çelenginin İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın Atatürk Anıtı’na bırakmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla sona erdi.

Çelenk sunma törenine katılanlar ve öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu yansıtan toplu fotoğraf çektirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL