Güncel

21 HAZİRAN, BU MİLLETİN İNANCININ VE İMANININ SEMBOLÜDÜR.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.   TÜM İMKANSIZLIKLARA RAĞMEN MİLLETİMİZ BÜYÜK BİR MÜCADELE VERDİ İl Başkanı Hasan Zengin..

21 HAZİRAN, BU MİLLETİN İNANCININ VE İMANININ SEMBOLÜDÜR.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

TÜM İMKANSIZLIKLARA RAĞMEN MİLLETİMİZ BÜYÜK BİR MÜCADELE VERDİ

İl Başkanı Hasan Zengin mesajında şu ifadelere yer verdi:” Uzun yıllar süren savaşlara, yokluk ve imkansızlıklara rağmen necip milletimiz inancı ve istiklali yolunda türlü eziyet ve işkencelere göğüs gererek, canlarını hiçe sayarak bu topraklara düşmanın namahrem elinin değmesine müsaade etmemiştir. Bu azim ve inançla memleketin her yerini kanlarıyla sulayan aziz şehitlerimiz, bu cennet vatanı bizlere emanet etmişlerdir.

EMANETE SAHİP ÇIKMALIYIZ

Ecdadımızdan miras kalan emanete en güzel şekliyle sahip çıkmalıyız. Bir çok milletten insanımızın uzun yıllar bir arada yaşadığı Sakarya’mız ve Adapazarı’mız kardeşçe yaşamanın ve birbirine sıkıca kenetlenmenin en güzel örneklerinden biridir. Bizlere düşen en önemli görev hangi milletten, hangi inançtan ve hangi siyasi görüşten olursak olalım aramızdaki kardeşlik bağının koparılmamasıdır. Kardeşlik bağının zedelendiği, birbirimizin farklı düşünce ve fikirlerine tahammül edilemeyen bir topluluğun başkaca bir düşmana ihtiyacı yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle Adapazarı’mızın Kurtuluşunun 100.yılında canlarını veren tüm şühedayı rahmet ve şükranla anıyor, tüm hemşehrilerimizin Kurtuluş Günü’nü tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL