Spor

2022 European CUP Heyecanı Sakarya’da yaşanacak

Sakarya ses getirecek bir turnuvaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Modern pentatlon branşında yapılacak olan turnuva U19, U17 yaş aralığında gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da başarılı bir turnuvayı geride bırakan Sakarya pentatlon..

2022 European CUP Heyecanı Sakarya’da yaşanacak

Sakarya ses getirecek bir turnuvaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Modern pentatlon branşında yapılacak olan turnuva U19, U17 yaş aralığında gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da başarılı bir turnuvayı geride bırakan Sakarya pentatlon ekibi, ilimizde gerçekleşecek kritik turnuva için idmanlarına aralıksız devam ediyor.

Sakarya Modern Pentatlon İl Spor Temsilcisi Nesibe Malkoç, sporcuların çok heyecanlı olduğunu belirttiğini açıklamasında Sakarya’da düzenlenecek olan turnuvanın kendilerini göstermeleri ve hedeflerine emin adımlarla yürümeleri için kritik önem taşıdığını dile getirdi. Malkoç, ‘’ Sakarya bir spor kentidir, bu turnuva Sakarya’ya prestij sağlayacaktır.’’ dedi.

Hedefe doğru, emin adımlarla…

Sakarya pentatlon Atletizm ve modern pentatlon antrenörü Yaren Aydın amaçlarının Sakarya’yı başarılı bir şekilde temsil etmek olduğunu vurguladığı konuşmasında, ‘’ Bu turnuva ekibimize tecrübe olacak ve bizlere çok şey katacak. İlimizi en iyi şekilde temsil edebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. ‘’ dedi. Aydın, tüm Sakaryalıları ve spor severleri 13 Mayıs tarihinde gerçekleşecek turnuvaya davet etti.

Eren Meriç Petek/ LC Haber 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL