Siyaset

‘100 bin yeni üye’ye Serdivan’da katıldı

Demokrat Partisi Genel Merkezi’nde başlatmış olduğu ‘100 bin yeni üye’ kampanyasına Serdivan İlçe Teşkilatı‘da ortak oldu. Demokrat Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Avcı ve yönetimi, ilçe parti binasında düzenlediği toplantısında..

‘100 bin yeni üye’ye Serdivan’da katıldı

Demokrat Partisi Genel Merkezi’nde başlatmış olduğu ‘100 bin yeni üye’ kampanyasına Serdivan İlçe Teşkilatı‘da ortak oldu.

Demokrat Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Avcı ve yönetimi, ilçe parti binasında düzenlediği toplantısında yeni üyelere hayırlı olsun dileklerin de bulunarak parti rozeti taktı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda DP İl Başkanı İsmail Ergül ve il yönetimi de hazır bulundu. Demokrat Parti’ye her geçen gün güçlendiğini vurgulayan DP il Başkanı İsmail Ergül, “Genel Başkanımız Gültekin Uysal nezdinde inşallah partimiz eski günlerdeki gibi hizmetleri devam edecektir. Maalesef iktidar önümüzü kesmek için her şeyi yapıyorlar. Bunun bir örneği 9. Cumhurbaşkanımız merhum Süleyman Demirel’in ismini taşıyan kültür merkezinin isminin Sultan Alparslan olarak değiştiriyorlar. Ama ne olursa olsun merhum Cumhurbaşkanımızın ismini oradan kaldırsalar bile bizim kalbimizden kaldıramayacaklar. Demokrat Parti dimdik ayaktadır. Ve önümüzdeki ilk seçimlerde kesinlikle iktidara taliptir. Hizmetleri kaldığı yerden devam edecektir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL